Üye Ol!

Yurtbul.com üyelik özellikleri

Yurt - Apart sahibiyim

Sayın işletme sahipleri; yurtbul.com'a üye olarak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Sizlere özel olarak hazırlanmış olan üye panelimizden işletmenizin tanıtımını yapabilir, öğrencilere ve velilere çok daha kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Tanıtım maliyetlerinin sizlerin üzerinde büyük bir yük olduğunu biliyoruz. Yurtbul.com olarak sizlere sunduğumuz bu hizmet ile öğrencileri ve velileri sizlere bir tıklama ile ulaştırıyoruz. Size özel olarak hazırlamış olduğumuz üye panelimizden faydalanmak için hemen üye olun. Sizler için hazırlamış olduğumuz yönetim paneli içerisinde yurdunuzun tanıtımını yapabilir, resimlerini paylaşabilir, konumunuzu insanlara bildirebilir ve daha bir çok özelliği kullanabilirsiniz. Yurtbul.com olarak sizlere sadece Türkiye'de bulununa öğrencileri değil erasmus gibi öğrenci değişim programları ile ülkemize gelmek isteyen öğrencileride sunuyoruz. Bu bakımdan platformumuz global bir platform olup sadece kayıt zamanlarında değil yılın tümünde aktif olarak hizmet vermektedir.

Öğrenciyim

Sayın veliler ve sevgili öğrenciler; üniversiteyi kazanmanızınn heyecanını sizlerle paylaşıyoruz. Gideceğiniz ilde size en uygun olacak yurt, apart ya da evleri sizler için yurtbul.com platformunda topladık. Aileniz sizi ziyaret etmek istediğinde onlar içinde kalabilecekleri en uygun otelleri sizler için listeledik. Görüş ve önerileriniz bizler için çok önemli olmakla birlikte sizler için hazırlamış olduğumuz bu platformu diğer arkadaşlarınız ile paylaşmanızı istiyoruz. Yurtbul.com'a üye olarak bulunduğunuz ildeki üniversite, bulunduğunuz il ve ikamet ettiğiniz yurt hakkında yorumlarınızı paylaşabilir. Ev arkadaşı, eşya gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, mezun olduğunuzda elinizdeki eşyaları satışa çıkarabilirsiniz. Geleceğimizi emanet edeceğimi siz değerli öğrencilerimize öğrenim hayatınız boyunca başarılar dileriz.

Otel Sahibiyim

Sayın işletme sahipleri; Türkiye'nin en büyük öğrenci rehberi olan yurtbul.com sizler için yeni bir bölüm açtı. Artık kayıt zamanları, mezuniyet zamanları ya da velilerin öğrencileri ziyaret zamanları gibi zamanlarda müşterilerinizin size ulaşabilmesini kolaylaştırıyoruz. Sizde hemen yurtbul.com'da yerinizi alın otelinizin tanınırlığını artırın.

Emlak Sahibiyim

Sayın emlak sahipleri; emlağınızı en kısa yoldan kiralamak ve satmak için yurtbul.com sizler için özel bir çalışma yaptı. Hemen üyeliğinizi başlatın en kısa sürede sonuca ulaşın.

Mekan Sahibiyim

Sayın mekan sahipleri; yıllık 1.500.000 ortalam öğrencinin kullandığı yurtbul.com üzerinde sizlerinde tanıtımını yapıyoruz. Öğrencilere yönelik bir iş yapıyorsanız tam adresine geldiniz demektir. Öğrencilerin sizlere en kolay yoldan ulaşması için hemen yurtbul.com'da yerinizi alın.

Üye Olmak İstiyorum

Üyelik Tipi
Ad Soyad
E-Posta
Gsm
Cinsiyet
Doğum Tarihi
Şifre
Şifre Tekrar

Yurtbul.com bir enpratik.com sitesidir
+90.850.303 92 96 | info@yurtbul.com
Tüm hakları saklıdır.